مشاوره شغلی و کاریابی

کارهای بزرگ با تیمی کوچک و صمیمی!

مشاوره شغلی و کاریابی


کارجو ضمن مراجعه به سایت کاریابی الکترونیکی نوآوران پارسی به نشانی اینترنتی http://npkar.ir اطلاعات فردی، تحصیلی، مهارتی و تکمیلی خود را براساس کاربرگ های قابل مشاهده در سایت بارگذاری نموده و در نهایت درصورت ثبت کامل اطلاعات در آخرین مرحله سامانه کدرهگیری اختصاصی کارجو را صادر و ارایه می نماید.

کارجو پس از ثبت نام در سامانه الکترونیکی موسسه مشاوره شغلی و کاریابی الکترونیکی نوآوران پارسی جهت دریافت مشاوره حضوری و پیگیری شناسایی و بهره برداری از فرصت های شغلی کارفرمایان محترم با وقت قبلی به نشانی دفتر واقع در تهران، بزرگراه ستاری شمالی، خیابان 20 متری گلستان شرقی، پلاک 21 طبقه اول مراجعه و یا شماره تلفن ثابت 44499663 و یا همراه 09199910049 تماس حاصل فرمایند.


توجه مهم : حتما متقاضی مشاوره شغلی و یا کارجو باید پس از ثبت نام در سایت و با وقت قبلی مراجعه فرماید.

responsive

« راه اندازی کسب و کار موفق با خبرگان و تسهیل گران فرایند کارآفرینی و کسب و کار ناب»علاقمندان به علم کارآفرینی و مدیریت کسب و کار با تسهیل گری و تیم سرمایه انسانی خبرگان مرکز مشاوره ، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی نوآوران خلاق پارسی(با مجوز رسمی از وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی) در مسیر ایجاد کسب و کار ، پایدار ، موفق و دارای نرخ رشد براساس سنجش شاخص های کمی و کیفی کارآفرینی قدم بگذارید. افتخار ماست که در طول مسیر شما را همکاری و تا رسیدن به قله موفقیت مساعدت نماییم.