اخبار منتخب رسانه ها

ما برای مشکلات شما ایده داریم!

• حمایت از ۱۶۰ طرح علمی و فناورانه تصویب شد

۱۶۰ طرح پژوهشی در آخرین جلسه کمیته تخصصی صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تایید شد. این کمیته هر ماه طرح های تصویب شده در کارگروه های صندوق را مورد بررسی قرار می دهد و در نهایت پس از ارزیابی طرح های دارای اولویت را تصویب می کند.

متن کامل خبر را از اینجا مشاهده نمایید

تاریخ انتشار خبر : 26 مرداد 1398
منبع خبر : پایگاه جامع اطلاع رسانی کارفرینان• پردرآمدترین مشاغل ایران و جهان را بشناسید

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از خبرآنلاین؛ شغل رابطه مستقیمی با جایگاه اجتماعی هر شخص در جوامع دارد، فرقی نمی‌کند این جوامع توسعه یافته باشند یا در حال توسعه باشند، اگر از مباحث اعتبار فرهنگی و علمی به دلیل وسعت شغل بگذریم میزان درآمد هر شغل تعیین کننده جایگاه هر شغل است، بسیاری برای انتخاب شغل آینده خود درآمد را اولویت قرار می‌دهند و به سراغ مشاغل با درآمد بیشتر و حقوق بهتر می‌روند، به طور معمول مشاغل با تقاضا و یا مشتری بیشتر در هر جامعه در جایگاه اول کسب بیشترین درآمدو گرفتن حقوق هستند، بیایید با هم نگاهی به مشاغل پردرآمد ایران و جهان بیاندازیم و دلایل پردرامدی آن‌ها را بررسی کنیم.

متن کامل خبر را از اینجا مشاهده نمایید

تاریخ انتشار خبر : ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
منبع خبر : کسب و کار نیوز• رونمایی از سه سامانه تسهیل ارتباط با کسب و کارهای الکترونیکی

به گزارش خبرگزاری‬ مهر‬ به‬ نقل‬ از‬ مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، سیدصدرالدین نورالدینی با اشاره به رونمایی از سه سامانه مهم ملی «احراز مشتریان تجارت الکترونیکی»، «اطلاع‏ رسانی قیمت کالاها و خدمات» و «ثبت نام غیرحضوری امضای الکترونیکی» در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ اظهار‬ داشت: سامانه احراز مشتریان تجارت الکترونیکی (امتا)، با هدف رفع نیاز کسب و کارهای الکترونیکی در خصوص شناسایی و احراز مشتریان خود و همچنین تسهیل فرآیند تعامل مشتریان با کسب و کارها در بستری امن طراحی و پیاده سازی شده است.

متن کامل خبر را از اینجا مشاهده نمایید

تاریخ انتشار خبر : 2 مرداد 1398
منبع خبر : کسب و کار نیوز• متوسط راه‌اندازی کسب و کار ۷۲.۵ روز است

مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره وری نیروی کار گفت: در حالی که برخی به واسطه رانت ۲ روزه می توانند کسب و کار خود را راه اندازی کنند اما متوسط ایجاد کسب و کار جدید در کشور ۷۲.۵ روز است.

متن کامل خبر را از اینجا مشاهده نمایید

تاریخ انتشار خبر : 29 تیر 1398
منبع خبر : خبرگزاری مهر
responsive

« راه اندازی کسب و کار موفق با خبرگان و تسهیل گران فرایند کارآفرینی و کسب و کار ناب»علاقمندان به علم کارآفرینی و مدیریت کسب و کار با تسهیل گری و تیم سرمایه انسانی خبرگان مرکز مشاوره ، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی نوآوران خلاق پارسی(با مجوز رسمی از وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی) در مسیر ایجاد کسب و کار ، پایدار ، موفق و دارای نرخ رشد براساس سنجش شاخص های کمی و کیفی کارآفرینی قدم بگذارید. افتخار ماست که در طول مسیر شما را همکاری و تا رسیدن به قله موفقیت مساعدت نماییم.