شرکت داری

ما برای مشکلات شما ایده داریم!


شرکت داری


شرکت‌داری (CORPORATE GOVERNANCE) ‌مجموعه‌ای ‌از ‌فرآیندها، ‌عرف‌ها، ‌سیاست‌ها، ‌دستورالعمل ها و‌ قوانین ‌و ‌مقرراتی ‌است ‌که ‌نحوۀ ‌هدایت، ‌مدیریت‌ و ‌کنترل ‌شرکت را ‌تحت‌ تأثیر ‌قرار‌می‌دهند‌. ‌شرکت‌ داری‌ همچنین شامل ‌‌ارتباطات میان شرکت ‌و ‌اهدافی ‌است‌ که‌ شرکت‌ جهت‌ نیل ‌‌به ‌آن ‌ها ‌فعالیت‌ می‌کند.اصول شرکت دار نظاماتی است که با آن شرکت اداره و کنترل می شود. شرکت ها هرروز باهوش تر می شوند و یاد می گیرند با کمک فناوری اطلاعات و ارتباطات تعدادِ کارمندانِ تمام وقتِ خود را به حداقل برسانند. این دست آورد مدیریتی بزرگی است که یادآوری می کند، شرکت ها به جای اینکه تعداد زیادی کارمند استخدام کنند و به دنبال کار برای آنها باشند، بازارهایی برای خرجِ استعدادِ آنها پیدا می کنند. کارآنها، این است که مشتری های خود را ازطریق اپلیکیشن های مختلف پیدا می کنند و سپس برای ارائه خدمات، ازنیروهای انسانی که منتظر کار هستند، می خواهند که پای کار بیایند.شرکت هایی که در بخش خدمات، فعال هستند، بیشترین نیروی کار را به این شکل دارند، یعنی در صورت نیاز، نیروی کار را فرا می خوانند.

دنیای شرکت داری تغییر کرده، شرکت هایی که تقاضاهای لحظه ای را پوشش می دهند در اقتصادِ دانش نیز در حال افزایش هستند. به طور نمونه شرکت اُدِکس به کمک 10 میلیون نیروی مستقل، بیش از3 میلیون شرکت را در طول روز پوشش می دهد. شرکت کوئیرکی نیز به کمک نیروهای کاریِ مستقل، محصولات جدید را روانه بازار می کند. شرکت تانگال از آنها برای آژانس های تبلیغاتی استفاده می کند. معمولا خیلی از افراد فنی و متخصص که شرکتی ایجاد می‌کنند بدون توجه به بسیاری از تخصص‌های لازم برای شرکت‌داری و صرفا به دلیل تسلط نسبی بر مسائل فنی تصمیم به شرکت‌داری می‌گیرند بدون آن‌که توجهی داشته باشند که مسائل فنی کمتر از یک پنجم دانش و تخصصی است که برای تاسیس یک شرکت مورد نیاز است. برای همین است که شرکت‌ها با مشکلات زیادی در حوزه‌های غیر فنی روبرو می‌شوند که گاهی نیز این مشکلات منجر به از بین رفتن شرکت‌ها و یا درجا زدن آن‌ها می‌شود.

اصول شرکت داری نقش حیاتی در حفظ امانتداری و درستكاری در شرکت دارد، و ریسك تقلب در شرکت را مدیریت می کند و علیه سوء رفتار و فساد مدیریت مبارزه می کند. اصول شرکت داری زمینه ی اطمینانی را فراهم می آورد که برای گردآوری سرمایه های پراکنده نیازمندیم. اصول شركت داری در واقع مکمل چارچوب قانونی حاکم و پیش شرط گردآوری سرمایه است.


• فایل ارایه اصول شرکت داری دکتر عبدتبریزی در دومین همایش ملی حاکمیت شرکتی در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی


ما با استفاده از سرمایه انسانی خبره و منابع سازمانی و سال های تجربه کاری در بخش دولتی و خصوصی بخش قابل توجهی از خدمات مورد نیاز و ضروری اشخاص حقیقی و حقوقی را در بسته های خدمت محور تک منظوره و یا چند منظوره و یا به صورت ترکیبی با تسهیلات مالی و تضمین کیفیت خدمات ارایه می دهیم.
علاقمندان و متقاضیان برای مشاوره چگونگی دریافت خدمات موردنیازشان بدون هیچ هزینه ای و رایگان با ما از طریق مراجعه حضوری ، تلفن ، ایمیل و یا ارسال درخواست کتبی خود از طریق بخش ارتباط با ما سایت در اولین فرصت تماس حاصل فرمایند. مطمئن باشید که کارشناسان ما با کمال احترام و خرسندی در اولین فرصت در کمتر از یک روز کاری درخواست شما را بررسی و پاسخگو خواهند بود.کسب و کار ما برپایه رضایت مندی مشتری (Customer satisfaction) استوار است لذا برای ما سرمایه کلیدی و جایگزین ناپذیر محسوب می گردد. پس شک نکنید که در تحصیل و حفظ آن از همه توان خود کمال استفاده را خواهیم برد.با استفاده از لینک ارتباط با ما متقاضیان مشاوره می توانند درخواست خود را ثبت نمایند.

responsive

« راه اندازی کسب و کار موفق با خبرگان و تسهیل گران فرایند کارآفرینی و کسب و کار ناب»علاقمندان به علم کارآفرینی و مدیریت کسب و کار با تسهیل گری و تیم سرمایه انسانی خبرگان مرکز مشاوره ، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی نوآوران خلاق پارسی(با مجوز رسمی از وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی) در مسیر ایجاد کسب و کار ، پایدار ، موفق و دارای نرخ رشد براساس سنجش شاخص های کمی و کیفی کارآفرینی قدم بگذارید. افتخار ماست که در طول مسیر شما را همکاری و تا رسیدن به قله موفقیت مساعدت نماییم.