میزکار اختصاصی

ما برای مشکلات شما ایده داریم!


میزکار اختصاصی


میزکار اختصاصی فضای کار اشتراکی حداقلی است که فرد متقاضی برای انجام فعالیت های اداری و پروژه های خود در اختیار می گیرد. اشخاص علاقمند به استفاده از فضای میزکار به صورت روزانه / هفتگی و یا ماهیانه می توانند پس از ثبت درخواست خود و انجام حداقل تشریفات اداری ضمن تخصیص میز اختصاصی کار خود از امکانات مشاع مجموعه همانند اتاق جلسات ، دسترسی به اینترنت ، سیستم دبیرخانه و اداری ، آبدارخانه ، کمد اختصاصی نیز بهره مند شوند. ‌


این نکته قابل ذکر است که میز کار ثابت با صندلی و قرار دادن استندی رو میزی با نام و لوگوی اختصاصی برای کسب و کار شما و یا تیم¬تان در فضای کار اشتراکی نیز قابل استفاده می باشد.متقاضیان برای مشاوره چگونگی دریافت خدمات موردنیازشان حتما بدون هیچ هزینه ای و رایگان با ما از طریق مراجعه حضوری ، تلفن ، ایمیل و یا ارسال درخواست کتبی خود از طریق بخش ارتباط با ما سایت تماس حاصل فرمایند. مطمئن باشید که کارشناسان ما با کمال احترام و خرسندی در اولین فرصت در کمتر از یک روز کاری درخواست شما را بررسی و پاسخگو خواهند بود.کسب و کار ما برپایه رضایت مندی مشتری (Customer satisfaction) استوار است لذا برای ما سرمایه کلیدی و جایگزین ناپذیر محسوب می گردد. پس شک نکنید که در تحصیل و حفظ آن از همه توان خود کمال استفاده را خواهیم برد.
با استفاده از لینک ارتباط با ما متقاضیان مشاوره می توانند درخواست خود را ثبت نمایند.

responsive

« راه اندازی کسب و کار موفق با خبرگان و تسهیل گران فرایند کارآفرینی و کسب و کار ناب»علاقمندان به علم کارآفرینی و مدیریت کسب و کار با تسهیل گری و تیم سرمایه انسانی خبرگان مرکز مشاوره ، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی نوآوران خلاق پارسی(با مجوز رسمی از وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی) در مسیر ایجاد کسب و کار ، پایدار ، موفق و دارای نرخ رشد براساس سنجش شاخص های کمی و کیفی کارآفرینی قدم بگذارید. افتخار ماست که در طول مسیر شما را همکاری و تا رسیدن به قله موفقیت مساعدت نماییم.