دفتر کار اختصاصی و اشتراکی

ما برای مشکلات شما ایده داریم!


دفتر کار اختصاصی و اشتراکی

خرید / اجاره ، راه اندازی و تجهیز دفتر کار برای کسب و کار ، یکی از پرهزینه‌ ترین الزامات راه‌اندازی یک کسب و کار جدید و نوپا است. هزینه‌های ثابت و متغیر تهیه دفتر کار مناسب و تجهیز آن برای کسب و کار یکی از چالش های مهم در شروع هر کسب و کار به شمار می آید. لذا بسیاری از صاحبان کسب و کارهای استارت آپ و نوپا برای مدیریت بهینه هزینه های خود در ابتدای راه کارآفرینی علاقمندند از دفاتر کار اشتراکی با فضاهای ترکیبی اختصاصی و مشترک(مشاع) استفاده نمایند. این دسته از اشخاص در قبال پرداخت حداقل هزینه از امکانات سخت افزاری و نرم افزاری اختصاصی و مشترک مجموعه های خدماتی شرکت ها و سازمان های تحت عنوان دفاتر کار اشتراکی بهره برداری نموده تا در مرحله پیش راه اندازی و حتی شروع کسب و کار تا تثبیت آن بتوانند براساس اولویت گذاری هزینه ها بتوانند از منابع مالی دراختیار خود حداکثر استفاده را ببرند.


دفتر کار اختصاصی فضای کار اختصاصی حداقلی در متراژ یک اتاق واحد تخصیص یافته به صاحب کسب و کار است که فرد و یا تیم تحت مدیریت متقاضی برای انجام فعالیت های اداری و پروژه های خود در اختیار می گیرد. اشخاص علاقمند به استفاده از تسهیلات فضای دفتر کار اختصاصی به صورت هفتگی و یا ماهیانه می توانند پس از ثبت درخواست خود و انجام حداقل تشریفات اداری ضمن اجاره اتاق کار اختصاصی با تجهیزات میز و صندلی اداری و نیم ست مبلمان و کمد بایگانی از امکانات مشاع مجموعه همانند اتاق جلسات ، دسترسی به اینترنت، سیستم دبیرخانه و اداری ، آبدارخانه و سیستم منشی نیز بهره مند شوند.متقاضیان برای مشاوره چگونگی دریافت خدمات موردنیازشان حتما بدون هیچ هزینه ای و رایگان با ما از طریق مراجعه حضوری ، تلفن ، ایمیل و یا ارسال درخواست کتبی خود از طریق بخش ارتباط با ما سایت تماس حاصل فرمایند. مطمئن باشید که کارشناسان ما با کمال احترام و خرسندی در اولین فرصت در کمتر از یک روز کاری درخواست شما را بررسی و پاسخگو خواهند بود.
کسب و کار ما برپایه رضایت مندی مشتری (Customer satisfaction) استوار است لذا برای ما سرمایه کلیدی و جایگزین ناپذیر محسوب می گردد. پس شک نکنید که در تحصیل و حفظ آن از همه توان خود کمال استفاده را خواهیم برد.
با استفاده از لینک ارتباط با ما متقاضیان مشاوره می توانند درخواست خود را ثبت نمایند.

responsive

« راه اندازی کسب و کار موفق با خبرگان و تسهیل گران فرایند کارآفرینی و کسب و کار ناب»علاقمندان به علم کارآفرینی و مدیریت کسب و کار با تسهیل گری و تیم سرمایه انسانی خبرگان مرکز مشاوره ، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی نوآوران خلاق پارسی(با مجوز رسمی از وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی) در مسیر ایجاد کسب و کار ، پایدار ، موفق و دارای نرخ رشد براساس سنجش شاخص های کمی و کیفی کارآفرینی قدم بگذارید. افتخار ماست که در طول مسیر شما را همکاری و تا رسیدن به قله موفقیت مساعدت نماییم.