اتاق جلسات

ما برای مشکلات شما ایده داریم!

اتاق جلسات


امروزه با افزایش تصاعدی هزینه ها ضرورت استفاده از مراکز ارایه دهنده امکانات زیرساختی مشتری پسند امری اجتناب ناپذیر است. صاحبان کسب و کارها برای برگزاری جلسات سازمانی خود با کارکنان و مشتریان می توانند از فضاهای تجهیزشده با متراژهای گوناگون و امکانات ویژه و طراحی داخلی زیبا کمال استفاده را ببرند. متقاضیان براساس درخواست و انجام تشریفات حداقل اداری و حتی غیرحضوری می توانند از اتاق جلسات و فضاهای اشتراکی مشاع و قابل واگذاری بهره برداری هدفمند نمایند.
متقاضیان برای مشاوره چگونگی دریافت خدمات موردنیازشان حتما بدون هیچ هزینه ای و رایگان با ما از طریق مراجعه حضوری ، تلفن ، ایمیل و یا ارسال درخواست کتبی خود از طریق بخش ارتباط با ما سایت تماس حاصل فرمایند. مطمئن باشید که کارشناسان ما با کمال احترام و خرسندی در اولین فرصت در کمتر از یک روز کاری درخواست شما را بررسی و پاسخگو خواهند بود.
کسب و کار ما برپایه رضایت مندی مشتری (Customer satisfaction) استوار است لذا برای ما سرمایه کلیدی و جایگزین ناپذیر محسوب می گردد. پس شک نکنید که در تحصیل و حفظ آن از همه توان خود کمال استفاده را خواهیم برد.
با استفاده از لینک ارتباط با ما متقاضیان مشاوره می توانند درخواست خود را ثبت نمایند.

responsive

« راه اندازی کسب و کار موفق با خبرگان و تسهیل گران فرایند کارآفرینی و کسب و کار ناب»علاقمندان به علم کارآفرینی و مدیریت کسب و کار با تسهیل گری و تیم سرمایه انسانی خبرگان مرکز مشاوره ، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی نوآوران خلاق پارسی(با مجوز رسمی از وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی) در مسیر ایجاد کسب و کار ، پایدار ، موفق و دارای نرخ رشد براساس سنجش شاخص های کمی و کیفی کارآفرینی قدم بگذارید. افتخار ماست که در طول مسیر شما را همکاری و تا رسیدن به قله موفقیت مساعدت نماییم.