سالن ارایه و کنفرانس

ما برای مشکلات شما ایده داریم!


سالن ارایه و کنفرانس

استارت آپ ها و بسیاری از شرکت ها برای برگزاری کنفرانس ها و همایش های محدود نیازمند استفاده از فضاهای با ویژگی های خاص می باشند که طبیعتاً ممکن است که در درون فضای استقرار سازمان کسب و کار خود قابل دسترسی نباشند. امروزه با افزایش تصاعدی هزینه ها ضرورت استفاده از تسهیلات مراکز ارایه دهنده امکانات زیرساختی مشتری پسند امری اجتناب ناپذیر است. صاحبان کسب و کارها برای برگزاری جلسات سازمانی خود با کارکنان و مشتریان می توانند از فضاهای تجهیزشده با متراژهای گوناگون و امکانات ویژه و طراحی داخلی زیبا و جذاب کمال استفاده مطلوب را ببرند.متقاضیان برای مشاوره چگونگی دریافت خدمات موردنیازشان حتما بدون هیچ هزینه ای و رایگان با ما از طریق مراجعه حضوری ، تلفن ، ایمیل و یا ارسال درخواست کتبی خود از طریق بخش ارتباط با ما سایت تماس حاصل فرمایند. مطمئن باشید که کارشناسان ما با کمال احترام و خرسندی در اولین فرصت در کمتر از یک روز کاری درخواست شما را بررسی و پاسخگو خواهند بود.
کسب و کار ما برپایه رضایت مندی مشتری (Customer satisfaction) استوار است لذا برای ما سرمایه کلیدی و جایگزین ناپذیر محسوب می گردد. پس شک نکنید که در تحصیل و حفظ آن از همه توان خود کمال استفاده را خواهیم برد.
با استفاده از لینک ارتباط با ما متقاضیان مشاوره می توانند درخواست خود را ثبت نمایند.

responsive

« راه اندازی کسب و کار موفق با خبرگان و تسهیل گران فرایند کارآفرینی و کسب و کار ناب»علاقمندان به علم کارآفرینی و مدیریت کسب و کار با تسهیل گری و تیم سرمایه انسانی خبرگان مرکز مشاوره ، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی نوآوران خلاق پارسی(با مجوز رسمی از وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی) در مسیر ایجاد کسب و کار ، پایدار ، موفق و دارای نرخ رشد براساس سنجش شاخص های کمی و کیفی کارآفرینی قدم بگذارید. افتخار ماست که در طول مسیر شما را همکاری و تا رسیدن به قله موفقیت مساعدت نماییم.