انبار کالا

ما برای مشکلات شما ایده داریم!


انبار کالا

نگهداری کالا و محصولات مازاد بر نیاز روزمره ، نیازمند فضاهای با ویژگی های خاص انبار و دارای امکانات لجستیکی و سخت افزارها و نرم افزارها کاربردی می باشند. برای کسب و کارهای نوپا تهیه و تجهیز فضاهای اینگونه ، مستلزم انجام هزینه های قابل توجه می باشد. صاحبان کسب و کارهای نوپا و حتی کوچک و متوسط می توانند ، با صرفه هزینه حداقلی از امکانات انبارداری و لجستیکی از خدمات مراکز ارایه دهنده فضاهای اشتراکی و یا انحصاری با مشخصات مورد درخواست خود استفاده نمایند. بدیهی است استارت آپ ها ضمن صرفه جویی حداکثری در هزینه های پشتیبانی و لجستیکی کسب و کار می توانند از زیرساخت فیزیکی و تخصصی لازم برای نگهداری کالا و محصولات مدنظر ، کمال استفاده مطلوب را به عمل آورند.متقاضیان برای مشاوره چگونگی دریافت خدمات موردنیازشان حتما بدون هیچ هزینه ای و رایگان با ما از طریق مراجعه حضوری ، تلفن ، ایمیل و یا ارسال درخواست کتبی خود از طریق بخش ارتباط با ما سایت تماس حاصل فرمایند. مطمئن باشید که کارشناسان ما با کمال احترام و خرسندی در اولین فرصت در کمتر از یک روز کاری درخواست شما را بررسی و پاسخگو خواهند بود.
کسب و کار ما برپایه رضایت مندی مشتری (Customer satisfaction) استوار است لذا برای ما سرمایه کلیدی و جایگزین ناپذیر محسوب می گردد. پس شک نکنید که در تحصیل و حفظ آن از همه توان خود کمال استفاده را خواهیم برد.
با استفاده از لینک ارتباط با ما متقاضیان مشاوره می توانند درخواست خود را ثبت نمایند.

responsive

« راه اندازی کسب و کار موفق با خبرگان و تسهیل گران فرایند کارآفرینی و کسب و کار ناب»علاقمندان به علم کارآفرینی و مدیریت کسب و کار با تسهیل گری و تیم سرمایه انسانی خبرگان مرکز مشاوره ، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی نوآوران خلاق پارسی(با مجوز رسمی از وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی) در مسیر ایجاد کسب و کار ، پایدار ، موفق و دارای نرخ رشد براساس سنجش شاخص های کمی و کیفی کارآفرینی قدم بگذارید. افتخار ماست که در طول مسیر شما را همکاری و تا رسیدن به قله موفقیت مساعدت نماییم.