تامین سرمایه انسانی

ما برای مشکلات شما ایده داریم!


تامین سرمایه انسانی

امروز نگاه همه به منابع انسانی در سازمان ها به عنوان ارزشمندترین دارایی سازمان ها و کسب و کارها ، نگاه سرمایه ای و کالای غیرقابل جایگزین است. امنیت شغلی و ایجاد بستر ماندگاری سرمایه انسانی بر پایه رشد و تعالی سازمان کسب و کار و تسری شایسته سالاری و عدالت محوری در توزیع نیروهای انسانی متخصص در جایگاه های شغلی از مهمترین موضوعات منابع انسانی در سازمان کسب و کار است. صاحبان کسب و کارها تمام تلاش خود را برای شناسایی نیروهای انسانی سرمایه ای که دارای تخصص ، تجربه و مهارت کاربردی باشند ، به کار می گمارند.کارآفرینان و صاحبان کسب و کارهای نوپا ، نیروهای انسانی متخصص و موردنیاز خود را برای اعزام به دوره های آموزشی مهارت افزایی و ارتقاء دانش فنی و کاربردی می توانند تامین نمایند. برای انجام این مهم اشخاص متقاضی برای مشاوره چگونگی دریافت خدمات تامین نیروی انسانی موردنیازشان بدون هیچ هزینه ای و رایگان یکی از راه های زیر را استفاده نمایید :

1- ثبت شرح درخواست فهرست نیروی موردنیازدر سامانه اینترنتی رسمی مشاوره شغلی و کاریابی الکترونیکی نوآوران پارسی www.NPKAR.ir (دارای مجوز رسمی از وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی) ، به عنوان کارفرما ؛

2- ارسال درخواست کتبی کارفرما همراه با فهرست و مشخصات کامل نیروهای انسانی موردنیاز از طریق ارسال نمابر به شماره تلفن : 46019667(021) و یا ایمیل drsadi46@gmail.com ؛

3- ارسال درخواست کتبی از طریق بخش ارتباط با ما سایت مطمئن باشید که کارشناسان ما با کمال احترام و خرسندی در اولین فرصت در کمتر از یک روز کاری درخواست شما را بررسی و پاسخگو خواهند بود.
کسب و کار ما برپایه رضایت مندی مشتری (Customer satisfaction) استوار است لذا برای ما سرمایه کلیدی و جایگزین ناپذیر محسوب می گردد. پس شک نکنید که در تحصیل و حفظ آن از همه توان خود کمال استفاده را خواهیم برد.
با استفاده از لینک ارتباط با ما متقاضیان مشاوره می توانند درخواست خود را ثبت نمایند.

responsive

« راه اندازی کسب و کار موفق با خبرگان و تسهیل گران فرایند کارآفرینی و کسب و کار ناب»علاقمندان به علم کارآفرینی و مدیریت کسب و کار با تسهیل گری و تیم سرمایه انسانی خبرگان مرکز مشاوره ، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی نوآوران خلاق پارسی(با مجوز رسمی از وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی) در مسیر ایجاد کسب و کار ، پایدار ، موفق و دارای نرخ رشد براساس سنجش شاخص های کمی و کیفی کارآفرینی قدم بگذارید. افتخار ماست که در طول مسیر شما را همکاری و تا رسیدن به قله موفقیت مساعدت نماییم.