تولید بدون کارخانه

ما برای مشکلات شما ایده داریم!

تولید بدون کارخانه

تعیین مکان تولید و ساخت برای بسیاری از تولیدکنندان از موضوعات کلیدی و استراتژیک به شمار می رود و همواره بخشی از چالشهای تصمیم گیری مدیریت بوده است. جهت گیری شرکت ها در ایجاد کارخانه در مکانهایی با هزینه زمین کمتر و هزینه دستمزد پایین تر از فاکتورای تصمیم گیری مهم به شمار می آید و لذا توسعه کارخانه ها در محیطهای حاشیه شهرها بهترین انتخاب برای پاسخ به دو عامل کاهش هزینه مکان و دستمزد بوده است. در مبانی نظری کسب و کار مدل هاي كسب و كار گوناگوني وجود دارد كه در كشورهاي موفق تجربه شده اند و مي توان با بومي سازي ، آنها را بكار گرفت. يكي از اين روشها كه مي توان با اتخاذ تمهيدات مناسب ، اجراي آنرا تسهيل نمود و از فوايد زياد آن بهره برد، مدل توليد بدون كارخانه است. سازماندهي توليد و ايجاد ارزش افزوده يکي از چالش هاي کليدي شرکتها در فضاي رقابتي مي باشد. توليد بدون كارخانه ، تدوين و بكارگيري سيستمي است كه با آن بتوان نسبت به توليد محصولات متنوع جهت تكميل سبد محصولات با استفاده از ظرفيت هاي بالقوه ساير واحد هاي توليدي بدون ايجاد كارخانه اقدام نمود. و فقط در موارد ضروري خط مونتاژ و بسته بندي را راه اندازي نمود.متقاضیان برای مشاوره چگونگی دریافت خدمات موردنیازشان حتما بدون هیچ هزینه ای و رایگان با ما از طریق مراجعه حضوری ، تلفن ، ایمیل و یا ارسال درخواست کتبی خود از طریق بخش ارتباط با ما سایت تماس حاصل فرمایند. مطمئن باشید که کارشناسان ما با کمال احترام و خرسندی در اولین فرصت در کمتر از یک روز کاری درخواست شما را بررسی و پاسخگو خواهند بود.
کسب و کار ما برپایه رضایت مندی مشتری (Customer satisfaction) استوار است لذا برای ما سرمایه کلیدی و جایگزین ناپذیر محسوب می گردد. پس شک نکنید که در تحصیل و حفظ آن از همه توان خود کمال استفاده را خواهیم برد.
با استفاده از لینک ارتباط با ما متقاضیان مشاوره می توانند درخواست خود را ثبت نمایند.

responsive

« راه اندازی کسب و کار موفق با خبرگان و تسهیل گران فرایند کارآفرینی و کسب و کار ناب»علاقمندان به علم کارآفرینی و مدیریت کسب و کار با تسهیل گری و تیم سرمایه انسانی خبرگان مرکز مشاوره ، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی نوآوران خلاق پارسی(با مجوز رسمی از وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی) در مسیر ایجاد کسب و کار ، پایدار ، موفق و دارای نرخ رشد براساس سنجش شاخص های کمی و کیفی کارآفرینی قدم بگذارید. افتخار ماست که در طول مسیر شما را همکاری و تا رسیدن به قله موفقیت مساعدت نماییم.